Aplikacja do parkowania – uniwersalne rozwiązanie dla każdego

Mobilne aplikacje do płatności za postój wypierające tradycyjne parkomaty to już niemal codzienność w dużych miastach. Z tego rozwiązania korzystają zarówno turyści, jak i obywatele spieszący ze swoimi codziennymi sprawunkami. Jak aplikacja do płatności za parking może ułatwić Ci życie? Nie zapominaj także o środkach zaoszczędzonych w Twojej kieszeni!

Jak naliczane są opłaty w aplikacji? Z korzyścią dla kierowcy!

To jedna z największych zalet aplikacji parkingowej. Jeżeli musisz zostawić pojazd w strefie płatnego parkowania przez kilka godzin, opłaty za postój, zwłaszcza w dużym mieście, mogą być naprawdę wysokie. Parkomaty naliczają opłaty za każdą rozpoczęta godzinę parkowania z góry. Jeśli chodzi o płatność za parking w formie e-biletu, opłata naliczana jest z większą precyzją. Jeśli regulujesz należność za postój za jej pomocą, zapłacisz wyłącznie realny czas parkowania i to co do sekundy!

Aplikacja do parkowania w kilku prostych krokach

Jak zacząć parkowanie w wybraną aplikacją? Wystarczy założyć swoje konto w wybranej przez siebie aplikacji, jak SkyCash, AnyPark moBilet czy innej. Po uzyskaniu kodu weryfikacyjnego i wpisaniu go w odpowiednim polu, z aplikacji do płacenia za parking można korzystać od razu. Jeśli masz natomiast wątpliwości co do tego procesu, w rejestracji pomoże Ci zdalnie konsultant,

Jeśli właśnie zaczynasz parkowanie z aplikacją, pamiętaj o umieszczeniu za szybą etykiety z nazwą aplikacji,  w której dokonałeś opłaty. Tylko wtedy kontroler będzie wiedział, w jakim systemie szukać należności za postój. Grafikę aplikacji można zamówić pocztą lub wydrukować na własną rękę z wzorów dostępnych w sieci.

Kłopoty techniczne? To nie tutaj!

W większości aplikacje mobilne do parkowania są kompatybilne z każdym modelem telefonu. Można z nich korzystać zarówno na telefonie, jak i na tablecie z systemem iOS czy Android.

Aplikacja do opłat za parkowanie przekonuje głównie oszczędnością czasu, środków i mniejszym stresem, który mogą powodować niesprawne parkomaty. Wybierz aplikację łatwą w obsłudze i odpowiadającą na twoje indywidualne potrzeby.