Samochód i Car Audio. Ciekawa propozycja radia Veovision

Obecnie trudno sobie wyobrazić, aby w naszym samochodzie, podczas jazdy nie towarzyszyła nam muzyka. Bez względu na to, czy słuchamy wówczas radia, czy płyt MP3, czy też odtwarzamy muzykę z pendriva jazda jest o wiele przyjemniejsza, a czas leci zdecydowanie szybciej. Pojazdem kieruje się nam jeszcze przyjemniej, kiedy muzykę odtwarzamy na sprzęcie wysokiej jakości.

Odbiornik z obsługą plików MP3 i portem USB

Najczęściej system car-audio kojarzy nam się ze wzmacniaczem i głośnikami, ale warto też zwrócić uwagę na nośnik z jakiego płynie muzyka. Przykładem może być też dobrej klasy radio. Tu produktem godnym polecenia będzie Veovision. Jest to radio samochodowe z obsługą MP3. Odbiornik dodatkowo jest wyposażony w czytnik kart SD/MMC, oraz dwa wejścia: USB i AUX. Dzięki USB będziemy mogli odtwarzać muzykę ze wspomnianego pendriva, a jeżeli chcemy do radia podłączyć inny nośnik swoją funkcję spełni właśnie wejście AUX.

Podczas jazdy możemy się cieszyć cyfrową jakością dźwięku o mocy 4×50 WATT. Aby móc wpływać na brzmienie, które chcemy uzyskać możemy skorzystać z wbudowanego equalizera, który to posiada płynną regulację Bass/Treble i Balance/Fade. Dodatkowo w pamięci zapisane zostały 3 tryby, a mianowicie rock, classic i pop. W zestawie znajduje się również pilot. Radio Veovision to produkt z kostką ISO. Cena takiego zestawu to około 80 zł.